MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8838591
nr 883 8591
Sekretär
1800-tal, längd: 110, djup: 50, höjd: 125
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 mars 2014
kl 20:53:40
24/3 11:51:47
24/3 20:24:31